O firmie

MATI-TRANS zajmuje się wynajmem luksusowych autokarów oraz busów z kierowcą. Oferuje swoim klientom komfortową i bezpieczną podróż w kraju i za granicą.

Przy przewozie osób korzystamy z własnego taboru jak również współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami z całej Polski, zapewniającymi równie wysoki standard usług.

Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług, a nasz dział logistyczny pomoże Państwu przy organizacji najbardziej skomplikowanych zleceń transportowych na terenie całego kraju.

DSC03111a_1024

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo przewożonych osób jest najistotniejszym elementem przy wynajmie autokarów i busów z kierowcą w firmie MATI-TRANS.

Osiągamy to poprzez profesjonalizm naszych kierowców potwierdzony przez szkolenia, dyplomy i świadectwa, dokładne przestrzeganie wszystkich przepisów transportowych, w szczególności dotyczących czasu pracy kierowców oraz posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dotyczącej wszelkich aspektów transportu i podróży.

Wszystkie pojazdy MATI-TRANS podlegają stałym przeglądom technicznym, nad czym kontrolę sprawuje nasz własny, autoryzowany warsztat naprawczy.

Wynajmując autokar czy bus z kierowcą w naszym biurze mogą być Państwo pewni, że spełni on najostrzejsze kryteria bezpieczeństwa i komfortu.

WARSZTAT NAPRAWCZY

Od roku 2014 systematycznie serwisujemy nasze autokary oraz busy, co gwarantuje nam zapewnienie sprawności technicznej pojazdów oraz bezpieczeństwo przewożonych osób.

Posiadamy własny warsztat naprawy pojazdów umożliwiający natychmiastowe interwencje w przypadku awarii pojazdu.